Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 03/06/2023 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

Szukasz prezentu na Dzień Matki? Skorzystaj z tych książkowych podpowiedzi!

KSIĄŻKA

ESB Professional | Shutterstock

Marta Brzezińska-Waleszczyk - 21.05.21

Dzień Matki za pasem. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, skorzystaj z naszych książkowych podpowiedzi. Znajdziesz tu listę lektur, z których na pewno wybierzesz coś dla mamy!

Dzień Matki już wkrótce. Jeśli sen z powiek spędza ci myśl o poszukiwaniu prezentu, nasze książkowe zestawienie może okazać się pomocne. Należysz do „team: książki”, „team: kwiaty” a może „team: czekoladki”? Właściwie bez względu na to, który to „team”, ciekawa książka będzie świetnym prezentem (albo dodatkiem do niego)!

Tags:
książkamacierzyństwo
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail