Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 03/06/2023 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Paweł Domagała: Mam nadzieję, że będziemy świadkami cudu

PAWEŁ DOMAGAŁA

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Redakcja - 05.01.22

Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska i ich sąsiedzi walczą o życie 11-miesięcznej Arianki.

„Wraz z sąsiadami angażujemy się w akcję pomocy naszej sąsiadce, malutkiej Ariance. Ma 11 miesięcy. Zdiagnozowano u niej w połowie listopada guza mózgu. Trzeba zebrać ogromne pieniądze w bardzo, bardzo krótkim czasie. Robimy, co możemy. (…) Prosimy was, w miarę możliwości, o pomoc. Każdy gest się liczy – w wideo zamieszczonym na Facebooku mówi Paweł Domagała. – Mam nadzieję, że wspólnie będziemy świadkami i uczestnikami cudu” – dodaje.

Piosenkarz i jego żona proszą o wsparcie internautów. Sami wzięli też udział w sąsiedzkim kiermaszu.

Co więcej, Paweł Domagała zdecydował się wystąpić podczas sylwestra organizowanego przez telewizję Polsat i przeznaczyć na leczenie dziewczynki zarobione w ten sposób pieniądze.

Arianka Wasiak

„Była świetnie rozwijającym się dzieckiem, które przymierzało się do chodzenia i mówienia. Mieliśmy łzy wzruszenia w oczach, patrząc, jak nasze maleństwo próbuje wstać o własnych siłach! Kilka tygodni później stanęliśmy oko w oko ze śmiercią i musimy ją pokonać! W tej chwili mamy tylko jeden cel – wygrać życie! Wszystko oprócz życia naszej córeczki straciło znaczenie – na stronie Siępomaga.pl piszą rodzice dziewczynki. – Naszym największym marzeniem jest, by za kilka miesięcy chwycić w ramiona naszą córeczkę, uściskać ją i wyszeptać jej do ucha, że już po wszystkim, że wreszcie jest zdrowa!”

https://www.facebook.com/105233742007050/photos/a.106214451908979/118874567309634/

Zbiórka pieniędzy dla Arianki: TUTAJ.

Tags:
pomocpomoc charytatywna
Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail