Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 15/06/2024 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

„Cud Guadalupe”, pierwszy film o objawieniach Maryi, wkrótce w kinach [trailer i foto]

CUD GUADALUPE

fot. materiały dystrybutora

Redakcja - 25.02.22

Fabularna opowieść o jednym z największych cudów maryjnych wkrótce na ekranach. To pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Czy bohaterowi wystarczy wiary, by wymodlić cud?

Pierwszy kinowy film o  objawieniach Maryi w Guadalupe niebawem na ekranach. Akcja Cudu Guadalupe opowiada o Johnie Martinezie. To młody i ambitny reporter z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka.

On dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo. Do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość… Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

Film Cud Guadalupe

Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata. Zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara.

Twórcom Cudu Guadalupe udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści. Dlaczego Maryja pięć wieków temu zostawiła wiadomość czytelną dopiero dla ludzi XXI wieku? Czy to Jej dar i argument dla nas na współczesny kryzys wiary?

Zupełnie przypadkowo odpowiedź na te pytania poznaje główny bohater filmu, John Martinez. Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud? Odpowiedź poznasz już wkrótce. Film Cud Guadalupe w kinach od 4 marca!

Kliknij w galerię zdjęć, by zobaczyć fotosy z filmu „Cud Gudalupe”:

Kliknij w galerię zdjęć, by poznać kilka faktów o objawieniach w Guadalupe:

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail