Aleteia logoAleteia logoAleteia
środa 07/06/2023 |
Aleteia logo
Kultura
separateurCreated with Sketch.

„Cud Guadalupe”, pierwszy film o objawieniach Maryi, wkrótce w kinach [trailer i foto]

CUD GUADALUPE

fot. materiały dystrybutora

Redakcja - 25.02.22

Fabularna opowieść o jednym z największych cudów maryjnych wkrótce na ekranach. To pierwszy kinowy film o objawieniach w Guadalupe. Czy bohaterowi wystarczy wiary, by wymodlić cud?

Pierwszy kinowy film o  objawieniach Maryi w Guadalupe niebawem na ekranach. Akcja Cudu Guadalupe opowiada o Johnie Martinezie. To młody i ambitny reporter z Los Angeles. Razem ze swoją żoną Mary spodziewają się właśnie pierwszego dziecka.

On dostaje do napisania artykuł o kulturze latynoamerykańskiej. Siłą rzeczy musi się zmierzyć z legendą objawień Matki Bożej w Guadalupe. Sceptycznego początkowo Johna coraz bardziej pochłania śledztwo. Do momentu, gdy dostaje tragiczną wiadomość… Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud?

Film Cud Guadalupe

Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni tamte wydarzenia jednym z największych cudów w historii świata. Zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara.

Twórcom Cudu Guadalupe udało się zachwycić nimi widza w przepięknej fabularnej opowieści. Dlaczego Maryja pięć wieków temu zostawiła wiadomość czytelną dopiero dla ludzi XXI wieku? Czy to Jej dar i argument dla nas na współczesny kryzys wiary?

Zupełnie przypadkowo odpowiedź na te pytania poznaje główny bohater filmu, John Martinez. Czy wystarczy mu wiary, aby wymodlić cud? Odpowiedź poznasz już wkrótce. Film Cud Guadalupe w kinach od 4 marca!

Kliknij w galerię zdjęć, by zobaczyć fotosy z filmu „Cud Gudalupe”:

Kliknij w galerię zdjęć, by poznać kilka faktów o objawieniach w Guadalupe:

Wesprzyj Aleteię!

Jeśli czytasz ten artykuł, to właśnie dlatego, że tysiące takich jak Ty wsparło nas swoją modlitwą i ofiarą. Hojność naszych czytelników umożliwia stałe prowadzenie tego ewangelizacyjnego dzieła. Poniżej znajdziesz kilka ważnych danych:

  • 20 milionów czytelników korzysta z portalu Aleteia każdego miesiąca na całym świecie.
  • Aleteia ukazuje się w siedmiu językach: angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i słoweńskim.
  • Każdego miesiąca nasi czytelnicy odwiedzają ponad 50 milionów stron Aletei.
  • Prawie 4 miliony użytkowników śledzą nasze serwisy w social mediach.
  • W każdym miesiącu publikujemy średnio 2 450 artykułów oraz około 40 wideo.
  • Cała ta praca jest wykonywana przez 60 osób pracujących w pełnym wymiarze czasu na kilku kontynentach, a około 400 osób to nasi współpracownicy (autorzy, dziennikarze, tłumacze, fotografowie).

Jak zapewne się domyślacie, za tymi cyframi stoi ogromny wysiłek wielu ludzi. Potrzebujemy Twojego wsparcia, byśmy mogli kontynuować tę służbę w dziele ewangelizacji wobec każdego, niezależnie od tego, gdzie mieszka, kim jest i w jaki sposób jest w stanie nas wspomóc.

Wesprzyj nas nawet drobną kwotą kilku złotych - zajmie to tylko chwilę. Dziękujemy!

Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail