Aleteia logoAleteia logoAleteia
poniedziałek 15/04/2024 |
Aleteia logo
Styl życia
separateurCreated with Sketch.

Dawid Ogrodnik, czyli filmowy Jan Kaczkowski, spełnia marzenie podopiecznego z puckiego hospicjum. „Ładne to bardzo i takie janowe”

Dawid Ogrodnik odwiedził chorego w Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio

fot. Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio @puckie.hospicjum / Facebook

Redakcja - 24.08.22

Dawid Ogrodnik, odtwórca głównej roli w filmie „Johnny”, złożył wizytę w puckim hospicjum, które założył i prowadził ks. Jan Kaczkowski. Tego dnia spełniło się marzenie pana Jerzego, jednego z podopiecznych placówki.

“Głęboko wierzymy, że życie w chorobie może mieć sens. Być dobre, ciekawe, a nawet intensywne” – czytamy na stronie Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio, którego założycielem był ks. Jan Kaczkowski. Nic więc dziwnego, że spełnianie marzeń przebywających tam podopiecznych to już tradycja. Niedawno opiekunom udało się podarować chwilę szczęścia panu Jerzemu.

W poniedziałek w progi puckiego hospicjum zawitał Dawid Ogrodnik. Gdy aktor wyszedł na przechadzkę po pięknym, hospicyjnym ogrodzie, przebywający tutaj w tym samym czasie podopieczny pan Jerzy, wielki fan kina i bywalec wielu filmowych festiwali, spostrzegł niecodziennego gościa i nieśmiało poprosił opiekunów o autograf.

Pan Jerzy od Ogrodnika dostał nie tylko plakat filmu “Johnny” z autografem, ale też coś o wiele cenniejszego – czas i uwagę. Panowie mogli bowiem w tych pięknych okolicznościach przyrody porozmawiać o fascynującym filmowym świecie. Kolejne marzenie jednego z podopiecznych puckiego hospicjum zostało spełnione.

“Ładne to bardzo i takie janowe” – skomentował na Instagramie to wzruszające spotkanie Piotr Żyłka.

https://www.facebook.com/puckie.hospicjum/posts/pfbid02yCNqdXjj8Jz92KuJ35upxMorpfZ77ybWjMsgvdFa6AwGUcscg56hYzZcgYdhre3Zl

Tags:
hospicjumJan Kaczkowski
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail