Aleteia logoAleteia logoAleteia
sobota 15/06/2024 |
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

Aleteia w czołówce portali katolickich. Dziękujemy, że jesteście z nami!

szablony-do-wpisow-17.png

Redakcja - 09.11.22

To dla nas zaszczyt i motywacja, że niezmiennie darzycie nas zaufaniem i czerpiecie z tego, co pojawia się na Aletei. Intensywnie pracujemy nad nowymi propozycjami i mamy nadzieję, że pozytywnie Was zaskoczymy.

Aleteia znalazła się na drugim miejscu w rankingu najchętniej czytanych portali o tematyce religijnej. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Mediapanel.

Aleteia w czołówce portali katolickich

W październiku, wg danych przedstawionych przez deon.pl, naszą stronę odwiedziło milion użytkowników. Na pierwszym miejscu pozostaje Deon, z liczbą 2,33 miliona użytkowników. Niedziela.pl odnotowała 870 tys. odwiedzających, gosc.pl – 642 tys., stacja7.pl – 590 tys., pch24.pl – 558 tys., a opoka.org.pl – 515 tys. Radiomaryja.pl odwiedziło 316 tys. użytkowników.

Z kolei, jak podaje Mediapanel, we wrześniu Aleteię odwiedziło 1,36 mln użytkowników. Spędziliście na naszej stronie średnio 4 minuty i 3 sekundy. Z kolei w sierpniu było u nas 1,7 mln osób!

Dla porównania, wrzesień w pozostałych portalach wyglądał tak: Deon odwiedziło blisko 2,18 mln internautów, niedziela.pl zanotowała 759 tys., stacja7.pl – 580 tys., gosc.pl – 519 tys., opoka.org.pl – 425 tys.

Mamy dla Was coś nowego

Każdego dnia przygotowujemy dla Was nowe artykuły z zakresu duchowości – bo to interesuje was najbardziej; sprawdzamy, czym dziś żyje Kościół, publikujemy treści pomagające dobrze i mądrze żyć, wyszukujemy inspirujące historie, które kierują nasze myśli ku nadziei, garść dobrej kultury, ciekawostek i codziennych, ważnych informacji.

To dla nas zaszczyt i motywacja, że niezmiennie darzycie nas zaufaniem i czerpiecie z tego, co pojawia się na Aletei. Intensywnie pracujemy nad nowymi propozycjami i mamy nadzieję, że pozytywnie Was zaskoczymy. Szczegóły podamy już niebawem! Śledźcie naszą stronę i bierzcie z niej to, co dla Was najlepsze!

Źródła: wirtualnemedia.pl, deon.pl

Tags:
Aleteiabadaniainternet
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail