Aleteia logoAleteia logoAleteia
czwartek 20/06/2024 |
Aleteia logo
Aktualności
separateurCreated with Sketch.

„Twoje bliźnięta są wyjątkowe”. Młoda matka stanowczo odmawia aborcji

Nicole LeBlanc

fot. arch. prywatne Nicole LeBlanc

Redakcja - 28.04.23

24-letnia Nicole LeBlanc nie spodziewała się takiej informacji podczas badania USG. Mimo wszystko przyjmuje swoje dzieci, jako Boży dar.

Nie ma zgody na aborcję

24-letnia Nicole LeBlanc podzieliła się w mediach społecznościowych informacją, że spodziewa się dzieci. Okazuje się, że dzieci, które ma urodzić to bliźniaczki syjamskie. Mają wspólne serce i inne ważne narządy. Pomimo zaleceń lekarzy Nicole i jej mąż Austin stanowczo sprzeciwili się aborcji.

„Learze mocno naciskali na aborcję” – powiedziała Nicole. „To jest coś, z czym się nie zgadzamy i jesteśmy całkowicie, całkowicie przeciwni, ponieważ chociaż nie czułam ruchu dzieci w 10 tygodniu, widziałam wyraźnie, jak skaczą razem w mojej macicy, skaczą razem, więc to ludzkie życie”.

Jej mąż Austin, który został katolikiem 3 lata temu, stwierdził, że to prawdziwa próba wiary. Wspierają się w niej odmawiając różaniec.

„Spotykamy się co wieczór i odmawiamy różaniec. To naprawdę ważne, tak jak to, że wiemy, że Bóg ma plan na wszystko i zawsze ma jakiś cel” – powiedział.

To będą wyjątkowe dzieci

O bliźniaczej ciąży małżonkowie dowiedzieli się, gdy Nicole była w 10. tygodniu. Technik, który wykonywał badanie USG, powiedział: „Twoje bliźnięta są wyjątkowe, ponieważ są zrośnięte i mają wspólne serce”.

Była to bardzo trudna wiadomość. Małżonkowie wierzą, że ich dzieci to dar od Boga. Wybrali już imiona: Maria Theresa i Rachel Claire.

https://www.facebook.com/nicole.duque.7524/posts/1583527192125467

Para otrzymała także duże wsparcie ze strony środowisk pro life.

Społeczność pro-life jest absolutnie niesamowita” – powiedziała Nicole. „Zachęcili mnie do stworzenia zbiórki na baby shower na Amazon i wszystkie rzeczy, które zostały kupione bardzo szybko. Chcemy mieć je przygotowane, nawet jeśli dzieci miałyby żyć przez jeden dzień”.

Nicole ma zaplanowane na czerwiec cesarskie cięcie. Stwierdza, że wszystko zawierza Bogu.

Źródło: www.ncregister.com

Tags:
ciążamatkarodzice
Top 10
Zobacz więcej
Newsletter
Aleteia codziennie w Twojej skrzynce e-mail